AKTUALITY, NOVINKY A PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCE

NOVINKA: REBOX TERAPIE!!!

Léčba geniálním přístrojem REBOX-PHYSIO 3 

Pořízen nový terapeutický přístroj! 

Od listopadu 2019 bude v ambulanci dostupná léčba i jeho pomocí.

Velká efektivita v léčbě akutní i chronické bolesti díky okamžitému analgetickému, myorelaxačnímu a antiedematoznímu účinku. Terapie tímto přístrojem je vysoce účinná ve srovnání s jinými metodami fyzikální terapie.

Přístroj je hojně využíván lékaři a fyzioterapeuty v soukromých praxích, nemocnicích i sportovních klubech k léčbě různorodé bolesti pohybového aparátu, svalových spazmů a otoků.

Přesvědčte se o jeho účincích na vlastní kůži. Terapie navíc není časově ani finančně nákladná.

Samostatná Rebox terapie: 10 - 30 minut/ 100 - 300 Kč. 

Terapie může být i součástí globální terapie, dle vyšetření a dohody.


KVALITNÍ MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Zbavte se stresu, zadržované vody v těle, těžkých končetin, bolesti z otoků a přetížených svalů, pomerančové kůže, podpořte své redukční snažení, zlepšete si trávení, podpořte svůj imunitní systém, zbavte se bolestí hlavy a nespavosti a úžasně si přitom odpočiňte.

Myslíte, že přístrojová lymfodrenáž umí to co ta ruční? 

Jedny kalhoty pro ženu XS a XXL, 185 a 150cm? Ruce jsou ruce. V rukou je větší cit, možnost provést více druhů hmatů s adekvátním tlakem a přesným zacílením na potřebná místa pod kontrolou manuálního vjemu a zraku! 20 - 30 minut a hotovo? Pohyb lymfy ale potřebuje čas! 

Vyzkoušejte a přesvědčte se sami. Např. 80 minut (800 Kč) - lymfodrenáž dolních končetin. 

TERAPIE NOHOU AKTIVNÍMI STÉLKAMI

V ambulanci je prováděna korekce vad nohou (vybočených palců, příčně i podélně plochých nohou) na míru zhotovovanými aktivními stélkami.

Tato korekce umožňuje nastavení skeletu nohou do optimálního postavení a podporuje aktivní práci nohou se zapojením požadovaných svalů a tím dochází k úpravě problému, na rozdíl od korekce stélkami pasivními. 

Jedinečné prefabrikáty k výrobě stélek, zn. Formthotics, jsou do ambulance dováženy z Nového Zélandu.

Způsob a posouzení vhodnosti korekce se vždy opírá o výsledky podrobného vyšetření nohou (vč. vyšetření na novém led-podoskopu), kineziologického rozboru a dalších šetření.

Tuto korekci je možné využít u dětí i dospělých, dále je možnost doplnit terapii stélkami o kineziologické tejpování ap.

Cena stélek 250 - 400 Kč, dle spotřebovaného materiálu.